ul. Generała Józefa Bema 52, 70-001 Szczecin, Polska
Poniedziałek - Piątek : 07:00 - 19:00
+48 512 345 689

Przez Internet

 • Kiedy ustalasz Egzamin Word Szczecin, PESEL oraz PKK będą niezbędne.
 • Upewnij się, że Twój numer PKK (Profil Kandydata Kierowcy) jest właściwie zarejestrowany. W trakcie rezerwacji zobaczysz przypomnienie: „Pamiętaj! Sprawdź, czy Ośrodek Szkolenia oddał Twój PKK i czy nie jest on obecnie przypisany do innego Ośrodka egzaminacyjnego!”. Status PKK jest dostępny na stronie https://info-car.pl/infocar/profil-kierowcy/sprawdz-status.html - podaj tam swój numer PESEL i dane osobowe, aby zobaczyć status PKK.
 • Po określeniu daty egzaminu, uiszczaj opłatę za pomocą karty (Visa lub MasterCard) lub przez e-przelew.
 • Czekaj na potwierdzenie rejestracji na wybrany termin egzaminu.
 • Jeśli planujesz przystąpić do Word Szczecin Egzamin Praktyczny na kategorie AM, A1, A2, A, B, B(96) lub B+E, korzystając z pojazdu OSK, jesteś zobowiązany do niezwłocznego złożenia w WORD Szczecin swojego wniosku oraz oświadczenia OSK.

Telefonicznie

Jeżeli z jakiegoś powodu nie masz możliwości korzystać z systemu Info-car, możliwe jest ustalenie terminu egzaminu za pomocą rozmowy telefonicznej.

Dla realizacji takiego egzaminu konieczna jest opłata na konto WORD Szczecin BNP PARIBAS:
56 2030 0045 1110 0000 0334 3560.

Przy dokonywaniu płatności, w tytule przelewu powinny znaleźć się następujące informacje:

 • Twoje pełne imię i nazwisko,
 • Adres, pod którym mieszkasz,
 • Twoja data urodzenia,
 • Rodzaj egzaminu, do którego przystępujesz (czy jest to egzamin teoretyczny czy praktyczny, oraz jakiej kategorii)

Osobiście w siedzibie WORD

Chętnie zapraszamy Cię do zapisu na Word Szczecin Egzamin osobiście do jednej z siedzib:

W siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie, znajdującej się pod adresem ul. Maksymiliana Golisza 10B, w następujących godzinach:

 • od poniedziałku do środy między 7:30 a 15:30,
 • w czwartki między 7:30 a 15:00,
 • w piątki od 7:30 do 14:00

Jeżeli natomiast jest Ci wygodniej, możesz odwiedzić w Oddział Terenowy w Barlinku, zlokalizowany na ulicy Jeziornej 8

 • od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

Chcesz ustalić termin swojego egzaminu na prawo jazdy?

W WORD Szczecin dajemy Ci do dyspozycji aż trzy sposoby, by ułatwić Ci tę procedurę.

Online

Najwygodniejszym sposobem jest korzystanie z platformy internetowej Info-car. Do zarejestrowania terminu na Word Szczecin Egzamin Praktyczny potrzebujesz PESEL i Profil Kandydata Kierowcy (PKK). Pamiętaj, aby sprawdzić, czy Twój PKK jest właściwie zarejestrowany. Sprawdzić to możesz na stronie Info-car, wprowadzając PESEL i dane osobowe. Po ustaleniu daty, dokonaj opłaty za egzamin online. Po skompletowaniu tych kroków, oczekuj na potwierdzenie wybranego terminu.

Telefonicznie

Jeśli nie możesz skorzystać z systemu Info-car, ustalenie terminu egzaminu jest możliwe telefonicznie. Opłatę za egzamin przekaż na konto WORD Szczecin BNP PARIBAS (nr 56 2030 0045 1110 0000 0334 3560). W tytule przelewu wpisz: imię i nazwisko, adres zamieszkania, datę urodzenia i rodzaj egzaminu. W ten sposób zarezerwujesz swój termin na Egzamin Word Szczecin.

Osobiście

W naszej siedzibie WORD Szczecin przy ul. Maksymiliana Golisza 10B, możesz ustalić termin egzaminu. Czynne jest od poniedziałku do środy (7:30-15:30), w czwartki (7:30-15:00), oraz w piątki (7:30-14:00). Możesz nas również odwiedzić w Oddziale Terenowym w Barlinku, ul. Jeziornej 8, od poniedziałku do piątku (7:00-15:00).

Uwagi końcowe

Jeżeli zamierzasz przystąpić do Word Szczecin Egzamin Praktyczny na kategorie AM, A1, A2, A, B, B(96) lub B+E z pojazdem OSK, złożenie wniosku oraz oświadczenia OSK w WORD Szczecin jest koniecznością. Nasza Szkoła Bezpiecznej Jazdy Szczecin zagwarantuje Ci profesjonalny Kurs Na Prawo Jazdy Kat C Szczecin. Dzięki niemu Twój Prawo Jazdy Word Szczecin przebiegnie szybko i przyjemnie!